0382 214 09 08

Doktorlarımız

Dt. Ercan Gökçe

Diş Hekimi

1968 yılında Aksaray’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Aksaray’da tamamladı. 1991 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 1991-1995 yılları arasında Aksaray’da serbest diş hekimi olarak çalıştı. 1995 yılında kamuda diş hekimi olarak göreve başladı. Sırasıyla; Kayseri Sarız İlçe Devlet Hastanesi, Aksaray Devlet Hastanesi ve Aksaray ADSM’de idareci ve klinisyen olarak görev yaptı. İleri derece yumuşak ve sert doku implant cerrahi eğitimlerini tamamlayarak implant cerrahisi yapmaktadır.

Yaklaşık 20 yıldır AFAD bünyesinde dağ arama kurtarma, şehir arama kurtarma, su altı arama kurtarma faaliyetleri yapmaktadır. AKRAD bünyesinde amatör telsizci olarak çalışmaktadır. Almanya, Fransa, Hollanda ve Belçika’da arama kurtarma eğitimi aldı. Halen kamu yararı faaliyetlerine devam etmektedir.

2021 yılında kamudan emekli oldu. Şu an kurucu ortağı olduğu NORADENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde göreve başlamıştır.

Dt. Talip Miraç Dağ

Diş Hekimi

1983 Aksaray doğumlu. İlk tahsilini Zafer İlkokulu’nda yaptı. Ortaokul ve lise öğrenimini Hazım Kulak Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2007 yılında mezun oldu. Dil eğitimi için Amerika Birleşik Devletleri New York Eyaleti’nde 1 yıl süreyle bulundu. 

Temel ve ileri derece implant eğitimlerini TFI Akademi bünyesinde aldı. 14 yıl kamu ve özel sektörde diş hekimliği mesleğini icra etti. Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde yapılan ilk implant ameliyatını DT. Ercan GÖKÇE ile birlikte gerçekleştirdi ve merkezdeki implant bölümünün kurulmasında etkin rol aldı. Endodonti (kanal tedavisi), implant, estetik gülüş tasarımı alanlarında da eğitimlerine devam etmektedir. 

AFAD bünyesinde düzenlenen temel ilk yardım, trafik kazalarında kurtarma yöntemleri, trafik kazalarında kullanılacak malzemelerin kullanımı, olay yeri değerlendirme, afetlerde psikoloji ve düğümler, arama-kurtarma ve dağcılık konularında verilen eğitimlerin ardından AFAD gönüllüsü olarak ihtiyaç durumunda görev almaktadır.
İleri derecede İngilizce, orta derecede Arapça, İspanyolca, Almanca bilmektedir.
Evli ve üç çocuk babasıdır.

Dt. Büşra Gökçe

Diş Hekimi

1 Kasım 1995 yılında Aksaray’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Aksaray’da tamamladı. 2014 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazandı. 2020 yılı Haziran döneminde mezun oldu. 

Meslek hayatına Noradent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde başladı. Aktif olarak Burada çalışmaya devam etmektedir. Orta düzeyde İngilizce bilmektedir.